Výzva k vánočnímu jarmarku 2017

27.11.2017 21:11

Vážení rodiče,

Klub přátel školy ve spolupráci se ZŠ Mládí připravuje 6. vánoční jarmark, který se uskuteční ve čtvrtek 7. prosince 2017 od 15,30 do 18 hodin.

Rádi bychom opět připravili stánky tříd, výtvarné dílny a kavárnu. Ve stáncích tříd si návštěvníci budou moci koupit vánoční výrobky - výtěžek pak použijí třídy dle svého uvážení (v minulosti např. adopce zvířete, nákup knih, školní výlet apod.). Výtěžek z výtvarných dílen a kavárny byl v každém z minulých ročníků věnován na některý z projektů vylepšení školního prostředí: např. zahradní úpravy kolem školního hřiště, vybudování školní skalky, nákup venkovních lavic a stolů nebo vybudování školní knihovny. Letos bychom chtěli výtěžek věnovat na úpravu školní haly v nové budově. Projektu, který bychom velice rádi postupně realizovali, se bez nároku na honorář opět ujal ing. arch. Armić-Sponza, autor školní knihovny. Podrobnější informace o projektu naleznete na naší homepage.

Vánoční jarmark je u dětí velmi oblíbená akce. Je to mj. také příležitost k neformálnímu setkání rodičů, učitelů a příležitost společně prožít předvánoční odpoledne. Taková akce se samozřejmě neobejde bez pomoci dobrovolníků. Proto hledáme:                

  • 4 dobrovolníky na pomoc při vyrábění ve výtvarných dílnách
  • dobrovolníky na pečení perníčků, které děti budou na jarmarku zdobit (celkem cca 150 ks)
  • 6 dobrovolníků na obsluhu kavárny
  • cca 40 dobrovolníků, kteří předem připraví slané nebo sladké pečivo do kavárny
  • dobrovolníky na sponzorské zajištění vybavení kavárny (např. nápoje, jednorázové nádobí)

Pro seznam potřebného vybavení a aktuální počty dobrovolníků klikněte na tuto adresu: goo.gl/pA7uFC. V případě dotazů kontaktujte Vladanu Adlerovou, tel. 777 217 530 nebo email: vladana.adlerova@me.com. Pokud byste chtěli jarmark, resp. úpravu školní haly, podpořit finančním darem, číslo účtu je: 2600792485/2010.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.